StoryEditor

Claas Silver Line – oryginalne części w niżej cenie

Części zamienne z linii Silver Line adresowane są dla rolników, którzy mniej intensywnie użytkują swoje maszyny Claas. Dotyczy to zwłaszcza starszych maszyn, które z reguły przepracowują w sezonie znacznie mniej godzin niż nowy sprzęt.
14.12.2021., 13:12h
Wielu rolników nie chce inwestować dużych pieniędzy w naprawę starszych maszyn, które nie są już intensywnie użytkowane. Dotyczy to także rolników gospodarujących na mniejszych areałach. Właśnie do tych klientów Claas kieruje części zamienne z linii Silver Line, które wyróżniają się niższą ceną w odniesieniu do części Premium Line. Claas po raz pierwszy do oferty wprowadził części z linii Silver Line w 2019 roku i były to początkowo tylko pasy napędowe. Od tego czasu cały czas rozszerzany jest asortyment tych części. Obecnie lista liczy już 350 pozycji części atrakcyjnych cenowo. 

Asortyment części Silver Line obejmuje obecnie pasy klinowe, filtry i łańcuchy. Claas informuje, że wszystkie części z linii Silver Line zostały opracowane specjalnie dla maszyn starszych serii, dzięki czemu oferują one ekonomiczne rozwiązanie przy naprawach i przeglądach okresowych łącząc niezawodność i praktyczność z niższymi kosztami. Claas informuje, że części Silver Line spełniają wysokie standardy jakościowe dokładnie jak wszystkie części zamienne Claas.  


Kompletne portfolio części zamiennych Claas Orginal obejmuje części najwyższej jakości Premium Line, które przeznaczone są do intensywnie eksploatowanych maszyn. Alternatywą do nich są części Reman Line. Są to głównie duże i drogie podzespoły np. pompy, które regenerowane są zgodnie ze standardami Claas. 


Wszystkie części zamienne Claas z linii Silver Line, Premium Line oraz Reman Line dostępne są u dilerów Claas na terenie całego kraju. Z ofertą wszystkich części można zapoznać się w ramach Claas Parts korzystając z katalogu Parts Doc. Jest on udostępniony wszystkim użytkownikom maszyn Claas, którzy zarejestrowali się w aplikacji Claas Connect dostępnej na stronie www.claas.pl.
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. kwiecień 2024 11:18