Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Kombajny>

Fendt i Geringhoff zacieśniają współpracę

Obrazek

Rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne hedery do zbioru zbóż, kukurydzy, słonecznika, soi przyczyniło się do rozpoczęcia współpracy między Fendt i Geringhoff.

Dawid Konieczka14 grudnia 2020, 12:08

Geringhoff to znany na całym świecie specjalista, który oferuje hedery taśmowe, do zbioru kukurydzy, składane hedery do zboża, a także do zbioru upraw specjalnych m.in. słonecznika, soi itd. Szeroka oferta profesjonalnych przyrządów żniwnych Geringhoff uzupełnia dotychczasową paletę Fendt w zakresie hederów.

Oferta Geringhoff obejmuje m.in. taśmowe przyrządy żniwne z elastyczną kosą, dnem hedera i dzieloną ramą na przegubach, co pozwala na dokładne dopasowanie do nierówności terenu. Ma to duże znaczenie podczas zbioru zwłaszcza wylęgniętych łanów, a także soi, w której strąki zawiązane są bardzo nisko. W takiej technologii dostępne są przyrządy żniwne o szerokości do 13,7 m. W ofercie Fendt pozostają nadal dotychczasowe hedery FreeFlow, PowerFlow i CornFlow.

Geringhoff jest znany na całym świecie jako pionier w dziedzinie profesjonalnych zespołów żniwnych zapewniających maksymalne prędkości zbioru przy najniższych możliwych stratach. Te hedery bardzo dobrze uzupełniają nasz istniejący asortyment, dzięki czemu możemy oferować rozwiązania dla wszystkich naszych klientów ”, mówi o współpracy z Geringhoff Christoph Gröblinghoff, prezes zarządu AGCO/Fendt.

Geringhoff oferuje swoje produkty w Europie, Ameryce Północnej, Australii, Nowej Zelandii i Afryce. Hedery do kombajnów Fendt będą dostarczane przez partnerów handlowych Geringhoff. Za ich serwis i obsługę posprzedażową odpowiadać będą także dotychczasowi partnerzy Geringhoff.

Rodzinna firma Carl Geringhoff liczy już 140 lat. Jej siedziba mieści się w Ahlen w Nadrenii Północnej-Westfalii. Firma ma także siedzibę w USA i prowadzi działalność na całym świecie.Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)