Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Rzepak>

Webinarium dla producentów rzepaku - ostatnia szansa na zapisy!

Już w piątek 11 lutego br. chcemy się z Wami spotkać online na specjalnym webinarium poświęconym efektywności wykorzystania azotu w uprawie rzepaku. Rozpoczynamy punktualnie o 10:00. Jeszcze zdążysz się zapisać!

Bartłomiej Czekała23 stycznia 2022, 13:47

Tej wiosny nawożenie rzepaku będzie dla producentów tej rośliny sporym wyzwaniem. Dlatego wspólnie z naszym partnerem - firmą Rapool Polska organizujemy specjalne webinarium, podczas którego wraz z ekspertami będziemy rozmawiać o tym jak poradzić sobie wiosną z nawożeniem i ochroną rzepaku. Powiemy także o sytuacji na rynku rzepaku i o doborze odmian tej rośliny na kolejny sezon.


Oto szczegółowy program tego spotkania:

10:00 - Rozpoczęcie webinarium.

10:10Rozwój sytuacji na rynku rzepaku – Andrzej Duszejko, Rapool Polska;

10:30 - Jak optymalnie wykorzystać azot w uprawie rzepaku w tym sezonie – dr hab. Witold Szczepaniak, prof. Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

11:00 - Hodowla w poszukiwaniu odmian odpornych na choroby oraz efektywnie gospodarujących azotem – Jeanne Geißler, Rapool;

11:30 - Zagrożenie ze strony chorób na plantacjach rzepaku w tym roku – prof. dr hab. Marek Korbas, Instytut Ochrony Roślin – PIB w Poznaniu;

12:00 - Uprawa rzepaku a zmieniające się warunki pogodowe, agrotechniczne i ekonomiczne – Artur Kozera, Rapool Polska.

12:15 - Debata: Sytuacja na rynku związana z wysokimi cenami nawozów, a optymalizacja wykorzystania azotu - gdzie szukać ewentualnych oszczędności? - moderacja: Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska.

Zapisy na webinarium pod adresem www.rzepak.topagrar.pl. Serdecznie zapraszamy!
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)