StoryEditor

Webinarium dla producentów rzepaku - ostatnia szansa na zapisy!

Już w piątek 11 lutego br. chcemy się z Wami spotkać online na specjalnym webinarium poświęconym efektywności wykorzystania azotu w uprawie rzepaku. Rozpoczynamy punktualnie o 10:00. Jeszcze zdążysz się zapisać!
23.01.2022., 13:01h

Tej wiosny nawożenie rzepaku będzie dla producentów tej rośliny sporym wyzwaniem. Dlatego wspólnie z naszym partnerem - firmą Rapool Polska organizujemy specjalne webinarium, podczas którego wraz z ekspertami będziemy rozmawiać o tym jak poradzić sobie wiosną z nawożeniem i ochroną rzepaku. Powiemy także o sytuacji na rynku rzepaku i o doborze odmian tej rośliny na kolejny sezon.


Oto szczegółowy program tego spotkania:

10:00 - Rozpoczęcie webinarium.

10:10Rozwój sytuacji na rynku rzepaku – Andrzej Duszejko, Rapool Polska;

10:30 - Jak optymalnie wykorzystać azot w uprawie rzepaku w tym sezonie – dr hab. Witold Szczepaniak, prof. Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

11:00 - Hodowla w poszukiwaniu odmian odpornych na choroby oraz efektywnie gospodarujących azotem – Jeanne Geißler, Rapool;

11:30 - Zagrożenie ze strony chorób na plantacjach rzepaku w tym roku – prof. dr hab. Marek Korbas, Instytut Ochrony Roślin – PIB w Poznaniu;

12:00 - Uprawa rzepaku a zmieniające się warunki pogodowe, agrotechniczne i ekonomiczne – Artur Kozera, Rapool Polska.

12:15 - Debata: Sytuacja na rynku związana z wysokimi cenami nawozów, a optymalizacja wykorzystania azotu - gdzie szukać ewentualnych oszczędności? - moderacja: Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska.

Zapisy na webinarium pod adresem www.rzepak.topagrar.pl. Serdecznie zapraszamy!


Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
03. marzec 2024 02:54