Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Nie masz pomysłu na prezent dla babci i dziadka? Zrób go z nami!

07.01.2019

Drukuj

Nie masz pomysłu na prezent dla babci i dziadka? Zrób go z nami!

Artykuł dostępny

Dziadkowie w życiu każdego z nas mają wyjątkowe miejsce. Wszyscy doświadczamy ich dobroci i serca, a tak to przeważnie jest, że dzieciom znacznie łatwiej jest znaleźć nić porozumienia z dziadkami niż z rodzicami. Rodzic zazwyczaj wymaga i wychowuje, a dziadek i babcia zawsze chętnie wysłuchają opowieści o naszych troskach i problemach, pocieszą a nawet często pośredniczą w łagodzeniu sporów na linii dziecko-wnuk.

r e k l a m a

Żyjemy w świecie, który narzuca nam niesamowite tempo życia i coraz trudniej znaleźć nam czas na odwiedzanie bliskich. Gdy dziadkowie są domownikami okazja do wspólnego spędzania czasu jest częściej. Ale jeżeli mieszkają gdzie indziej, odwiedziny są zazwyczaj od święta.

To właśnie dlatego proponujemy Wszystkim naszym Prenumeratorom udział w kolejnej naszej akcji. Tym razem możecie zdobyć u nas upominki dla Waszych babć i dziadków. Wystarczy, że wypełnicie formularz, do którego link zamieszczamy poniżej, a my wyślemy Wam dwie talie naszych niezwykłych kart oraz jedyny w swoim rodzaju talon na wspólne spędzanie czasu z Waszymi dziadkami. Wręczcie im je z okazji ich święta i obiecajcie, że w ramach tego talonu odwiedzicie ich wtedy, gdy tego zapragną. Możecie wówczas pograć w nasze karty lub po prostu porozmawiać razem o wszystkim tym, co dla Was ważne, ale nie macie na to czasu na co dzień.Zachęcamy do udziału w tej zabawie! WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ DARMOWE UPOMINKI!

Polecane dla Ciebie:

article icon

Emerytura "Mama 4 Plus" a pobyt za granicą

Czytaj

Zobacz wideo

Zrób babci i dziadkowi wyjątkowy prezent!

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii