Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie

26.10.2016

Drukuj

Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie

Artykuł dostępny

Wystawa w Centrum Targowym Ptak w Nadarzynie potrwa od 25–27 listopada 2016 r. Patronat honorowy nad nią objął minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel oraz Ministerstwo Rozwoju. Centralne Targi Rolnicze organizowane są przy współpracy z organizacjami zrzeszającymi rolników oraz producentów maszyn i środków do produkcji rolnej, którzy prezentować będą partnerom krajowym i zagranicznym swój potencjał produkcyjny oraz możliwości sprzedażowe.

r e k l a m a

Nowa formuła spotkań branżowych

Centralne Targi Rolnicze to nowa formuła spotkań, w ramach której głównie polscy przedsiębiorcy szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej (włączając producentów żywności) zaprezentują partnerom krajowym oraz zagranicznym, w tym w szczególności z Azji i Afryki oraz Europy Środkowo-Wschodniej swoje osiągnięcia i możliwości współpracy handlowej i inwestycyjnej. Wśród zagranicznych Odwiedzających zaproszenie do udziału w wydarzeniach targowych skierowane będzie w szczególności do krajów, które dysponują środkami pomocowymi z kredytów rządowych oraz funduszy Unii Europejskiej, Banku Światowego i innych organizacji międzynarodowych.

Polecany artykuł

AgroTech w Kielcach – przegląd nowości

Zakres tematyczny targów

Centralne Targi Rolnicze to wydarzenie o bardzo szerokim zasięgu tematycznym, zgrupowane w ramach specjalistycznych sekcji tematycznych:

  • Salon Techniki Rolniczej – targi będą okazją do zapoznania się z najnowocześniejszymi maszynami i urządzeniami stosowanymi w rolnictwie,sadownictwie oraz produkcji zwierzęcej i roślinnej.
  • Salon Środków do Produkcji Rolnej – w ramach ekspozycji prezentowane będą środki do produkcji rolniczej m. in.: nawozy, środki ochrony roślin, pasze przemysłowe oraz kwalifikowany materiał siewny.
  • Targi Dobrej Żywności – we współpracy z wiodącymi organizacjami i samorządami producentów rolnych oraz indywidualnymi przedsiębiorcami zorganizowana zostanie Sekcja promocji kluczowych polskich branż rolno-spożywczych, w tym sektor: mleczarski, owoców i warzyw oraz pieczarek, wieprzowiny, wołowiny, drobiu, baraniny i jagnięciny oraz pozostałych produktów spożywczych.
  • Salon usług specjalistycznych i wsparcia dla branży AGRO –  w celu zapewnienia naszym odwiedzającym i wystawcom aktualnej wiedzy na temat najbardziej szeroką gamę usług wspierających produkcję, przetwórstwo, sprzedaż i dystrybucję towarów rolno-spożywczych, w tym m.in.: oferty współpracy z sektorem administracji państwowej w zakresie możliwości uzyskania wsparcia finansowego na działalność związaną z rozwojem produkcji rolnej, działalności przetwórczej i handlowej, w tym eksportowej.
  • Sekcja innowacji dla branży rolno-spożywczej - obok firm oferujących innowacyjne technologie i produkty oraz rozwiązania dla szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej, w tej sekcji swoje oferty współpracy zaprezentują instytuty naukowo-badawcze oraz instytucje oferujące instrumenty wsparcia finansowego..

Targom towarzyszyć będzie Wystawa zwierząt gospodarskich i ptactwa ozdobnego Ptak Expo, w ramach której zwiedzający będą mieli możliwość poznać różnorodność gatunkową zwierząt oraz ptactwa hodowanego w Polsce.

oprac. bcz na podstawie materiałów CTR

Polecane dla Ciebie:

article icon

Co zrobić ze zużytą folią kiszonkarską?

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii