Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Polagra-Premiery 2018 oczami uczestników [WIDEO]

Obrazek

Za nami siódma edycja targów Polagra-Premiery, w których udział wzięło niemal 30 tysięcy osób. Jak same targi oraz aktywność na nich redakcji “top agrar Polska” widziana była oczami uczestników?

Aneta Lewandowska23 stycznia 2018, 20:38

Konkurs filmowy podbił serce publiczności


W konkursie “Kręć fajną wieś” wzięło udział wielu rolników i członków ich rodzin. Finałowa piątka przybyła na targi Polagra-Premiery, by w czasie uroczystej gali dowiedzieć się, kto wygrał tegoroczną edycję konkursu. TUTAJ możesz przeczytać, co o naszym konkursie pisze Radio Poznań.

Pierwsze miejsce w konkursie i nagrodę 5 tys. zł decyzją jury otrzymał Krzysztof Gorzelańczyk, który nakręcił teledysk o rolniku Waldusiu. Z jego sukcesu cieszą się lokalne media, a region słupecki może być dumny – rolnik, między innymi dzięki rozgłosowi w miejscowych portalach, zebrał prawie 3,9 tys. głosów w naszej internetowej sondzie.

Targi w obiektywie youtuberów


Coraz więcej młodych ludzi korzysta z dostępu do dobrej jakości sprzętu. Dzięki temu na każdym kroku spotkać można osoby kręcące wideo, zastępujące tradycyjne zdjęcia. Na portalu YouTube nie brakuje relacji z tegorocznych targów Polagra-Premiery. Oprócz prezentowanych przez wystawców maszyn rolniczych i sprzętów z branży rolniczej na wielu nagraniach pojawia się rozwiązanie konkursu "Kręć fajną wieś", nasze stoisko w hali nr 5 oraz prowadzone przez całe targi quizy rolnicze z nagrodami.

Zobaczcie kilka z nich poniżej!

Dziękujemy Wam za liczne przybycie i do zobaczenia na kolejnych imprezach rolniczych!


Picture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)