Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Targi AGROTECH 2018 ruszyły już dzisiaj!

Obrazek

Już od dzisiaj i przez cały weekend w Kielcach będą trwały Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2018. Zobacz, co przygotowaliśmy na naszym stoisku!

Aneta Lewandowska16 marca 2018, 08:02
Trwają ostatnie przygotowania przed targami AGROTECH 2018. Hale Targów Kielce zapełniły się najnowszymi maszynami rolniczymi z 24 krajów. W 11 halach zaprezentuje się niemal 800 firm, a wiele z nich zapowiada premiery.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć stoiska m.in. New Holland, John Deere, Case IH, Class, Same Deutz-Fahr, Kuhn, Ursus, Kubota, Zetor, a także Korbanek, Bury, Krukowiak, Syngenta, Yara, Jarmet, Bomet i wielu innych.

Niespodzianki od „top agrar Polska”!Serdecznie Was zapraszamy na nasze stoisko
 (hala E, stoisko 19). Mamy dla Was specjalne rabaty na wybrane publikacje i produkty „top agrar Polska i poczęstujemy pyszną kawą, przygotowaną przez baristów.To nie wszystko – mamy dla Was konkurs “Zostań gwiazdą portalu topagrar.pl”. Co trzeba zrobić? Zrobić sobie zdjęcie w naszej FOTORAMCE i wysłać je nam przez Facebooka. Po targach zrobimy z Waszych zdjęć super galerię na naszej stronie i nagramy film, a wybranych uczestników zabawy nagrodzimy gadżetem „top agrar Polska”.

Poza tym na naszym stoisku przez cały dzień będą trwały quizy rolnicze – naprawę warto wziąć w nich udział. Pytania są proste, a nagrodą są fajne gadżety. Zapraszamy!


Picture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)