Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>

Forum Rolników i Agrobiznesu Świnie – ostatnia szansa na zapisy

Obrazek

Już 6 czerwca rozpoczynamy V Forum Rolników i Agrobiznesu Świnie – największe spotkanie branży trzodowej w kraju. Zostały ostatnie wolne miejsca.

Paulina Janusz-Twardowska3 czerwca 2023, 08:06

Już po raz piąty najlepsi producenci świń, naukowcy, lekarze weterynarii i przedstawiciele firm obsługujących gospodarstwa nastawione na produkcję trzody chlewnej spotkają się na Forum Rolników i Agrobiznesu Świnie organizowanym przez top agrar Polska. To wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz czerwcowych konferencji rolniczych – nie przeszkodziła nam nawet pandemia!

W tym roku, obchodząc małą rocznicę wydarzenia zapewniamy mocny program merytoryczny. Będziemy rozmawiać o rynku, trendach w dobrostanie, innowacjach technologicznych, które mogą odmienić pracę w chlewniach, a także o zdrowiu i żywieniu świń. Na konferencji wystąpią zarówno uznani naukowcy, jak m.in. Prof. Z. Pejsak, Prof. R. Kołacz, dr. T. Schwarz, dr. K. Wierzchosławski, jak również analitycy rynku europejskiego i światowego: A. Hortmann-Scholten (Niemcy), M. Fiebelkorn (Dania) oraz praktycy: dr. B. Feller, U. Lundgraad, J. Lewandowski, A. Koligot.

Podczas naszego dwudniowego spotkania głos zabiorą również przedstawiciele największych zakładów mięsnych – Smithfield Polska i Danish Crown, z którymi na pewno toczyć będziemy ożywioną dyskusję. Nie zabraknie również dużej debaty o przyszłości naszej branży: Produkcja świń naszą siłą! Czy wyszliśmy z kryzysu silniejsi?, w której udział wezmą prelegenci oraz przedstawiciele PZNPŚ i POLPIG.

Dzień pierwszy konferencji zakończy uroczysta kolacja z muzyczną niespodzianką oraz zabawą taneczną. Pozostało już tylko kilka ostatnich wolnych miejsc! Zapraszamy: V FORUM ROLNIKÓW I AGROBIZNESU ŚWINIE Produkcja świń naszą siłą! (pwr.agro.pl).Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)