StoryEditor

Forum Rolników i Agrobiznesu Świnie – ostatnia szansa na zapisy

Już 6 czerwca rozpoczynamy V Forum Rolników i Agrobiznesu Świnie – największe spotkanie branży trzodowej w kraju. Zostały ostatnie wolne miejsca.
02.06.2023., 13:06h

Już po raz piąty najlepsi producenci świń, naukowcy, lekarze weterynarii i przedstawiciele firm obsługujących gospodarstwa nastawione na produkcję trzody chlewnej spotkają się na Forum Rolników i Agrobiznesu Świnie organizowanym przez top agrar Polska. To wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz czerwcowych konferencji rolniczych – nie przeszkodziła nam nawet pandemia!

W tym roku, obchodząc małą rocznicę wydarzenia zapewniamy mocny program merytoryczny. Będziemy rozmawiać o rynku, trendach w dobrostanie, innowacjach technologicznych, które mogą odmienić pracę w chlewniach, a także o zdrowiu i żywieniu świń. Na konferencji wystąpią zarówno uznani naukowcy, jak m.in. Prof. Z. Pejsak, Prof. R. Kołacz, dr. T. Schwarz, dr. K. Wierzchosławski, jak również analitycy rynku europejskiego i światowego: A. Hortmann-Scholten (Niemcy), M. Fiebelkorn (Dania) oraz praktycy: dr. B. Feller, U. Lundgraad, J. Lewandowski, A. Koligot.

Podczas naszego dwudniowego spotkania głos zabiorą również przedstawiciele największych zakładów mięsnych – Smithfield Polska i Danish Crown, z którymi na pewno toczyć będziemy ożywioną dyskusję. Nie zabraknie również dużej debaty o przyszłości naszej branży: Produkcja świń naszą siłą! Czy wyszliśmy z kryzysu silniejsi?, w której udział wezmą prelegenci oraz przedstawiciele PZNPŚ i POLPIG.

Dzień pierwszy konferencji zakończy uroczysta kolacja z muzyczną niespodzianką oraz zabawą taneczną. Pozostało już tylko kilka ostatnich wolnych miejsc! Zapraszamy: V FORUM ROLNIKÓW I AGROBIZNESU ŚWINIE Produkcja świń naszą siłą! (pwr.agro.pl).

Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
21. maj 2024 00:23