Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Kierowca osobówki zginął na miejscu

Obrazek

Daewoo uderzył w nieoświetlony rozrzutnik obornika. Ciągnik poruszał się po prostym odcinku drogi, kierowca był trzeźwy?

Dorota Kolasińska7 listopada 2018, 17:46
W piątek 2.11.2018 około godziny 17:00 na drodze Łowicz-Wejsce, na wysokości miejscowości Różyce, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Szarówka i mżawka nie sprzyjała wówczas kierowcom. 
Kierujący samochodem osobowym Daewoo Lanos na prostym odcinku drogi uderzył w tył nieoświetlonego rozrzutnika obornika. W wyniku zderzenia kierujący pojazdem osobowym został zakleszczony w rozbitym aucie. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych aby wydobyć poszkodowanego. Po ewakuacji z pojazdu ratownicy przystąpili do prowadzenia resuscytacji. Na miejscu miał pojawić się śmigłowiec i przetransportować poszkodowanego do najbliższego szpitala. Niestety mimo starań służb ratunkowych, 64-letniego mężczyzny z gminy Chąśno nie udało się uratować. 33-letni kierujący ciągnikiem rolniczym był trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń. 
W akcji brały zastępy straży pożarnej z Kiernozi, JRG Łowicz, Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego i Śmigłowiec LPR Ratownik 12. 

oprac. dkol na podst. osp.pl
Fot. osp.pl


1 z 1
Wypadek rolniczy, auto osobowe wjechało w rozrzutnik obornika. Kierowca zginął na miejscu

Wypadek rolniczy, auto osobowe wjechało w rozrzutnik obornika. Kierowca zginął na miejscu

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)