Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Kierowca osobówki zginął na miejscu

07.11.2018

Drukuj

Kierowca osobówki zginął na miejscu

Artykuł dostępny

W piątek 2.11.2018 około godziny 17:00 na drodze Łowicz-Wejsce, na wysokości miejscowości Różyce, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Szarówka i mżawka nie sprzyjała wówczas kierowcom. 
Kierujący samochodem osobowym Daewoo Lanos na prostym odcinku drogi uderzył w tył nieoświetlonego rozrzutnika obornika. W wyniku zderzenia kierujący pojazdem osobowym został zakleszczony w rozbitym aucie. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych aby wydobyć poszkodowanego. Po ewakuacji z pojazdu ratownicy przystąpili do prowadzenia resuscytacji. Na miejscu miał pojawić się śmigłowiec i przetransportować poszkodowanego do najbliższego szpitala. Niestety mimo starań służb ratunkowych, 64-letniego mężczyzny z gminy Chąśno nie udało się uratować. 33-letni kierujący ciągnikiem rolniczym był trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń. 
W akcji brały zastępy straży pożarnej z Kiernozi, JRG Łowicz, Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego i Śmigłowiec LPR Ratownik 12. 

r e k l a m aoprac. dkol na podst. osp.pl
Fot. osp.pl

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

Galeria zdjęć

Wypadek rolniczy, auto osobowe wjechało w rozrzutnik obornika. Kierowca zginął na miejscu

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii