StoryEditor

Lubelskie: Samochód uderzył w nieoświetlony rozrzutnik

Do groźnego wypadku doszło w minioną sobotę w Bezwoli (gm. Wohyń, woj. lubelskie). Kierowca volkswagena uderzył w rozrzutnik doczepiony do ciągnika Ursus C-330. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
26.10.2020., 16:10h
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW Touran, 38-letni mieszkaniec gminy Wohyń najechał na tył nieoświetlonego rozrzutnika doczepionego do ciągnika Ursus C-330. 

- Ciągnikiem kierował 70-letni mieszkaniec gminy Wohyń. Kierujący samochodem osobowym z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Traktorzysta w wyniku zderzenie nie odniósł żadnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi – wyjaśnia aspirant Piotr Mucha z lubelskiej policji.

ksz, oprac. na podst. KPP Lublin, fot. KPP Lublin
Kamila Szałaj
Autor Artykułu:Kamila Szałaj Redaktorka portalu tygodnik-rolniczy.pl i Tygodnika Poradnika Rolniczego. Kamila Szałaj jest ekspertką z zakresu polityki rolnej w Polsce oraz rynków rolnych. Specjalizuje się także w kwestii dopłat bezpośrednich i dotacji dla rolnictwa. Podejmuje też tematy dotyczące bezpieczeństwa w rolnictwie oraz interwencji w obronie rolników. Zdobyła 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie KRUS „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”. W 2018 roku odznaczona przez ministra rolnictwa medalem Zasłużony dla Rolnictwa.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. lipiec 2024 20:38