Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Nocny pożar w Warmątowicach – akcja gaśnicza trwała całą noc

Obrazek

W miejscowości Warmątowice w województwie opolskim, w powiecie strzeleckim, w gminie Strzelce Opolskie doszło do pożaru budynku gospodarczego, w którym znajdowały się zwierzęta.

Dorota Kolasińska19 kwietnia 2022, 10:42

W niedzielny wieczór w budynku inwentarskim pojawiły się płomienie. Koło 22.00 jednostki straży pożarnej z okolic Strzelców Opolskich otrzymały zawiadomienie o pożarze. Na miejsce przyjechało 11 jednostek straży pożarnej. Przed przybyciem straży pożarnej z gospodarstwa ewakuowało się 5 osób. Jedna z nich zgłosiła złe samopoczucie, została odwieziona do szpitala.

Strażakom udało się ochronić budynek mieszkalny przed rozprzestrzenieniem płomieni. Zwierzęta, które znajdowały się w budynku przeżyły pożar. Działania gaśnicze trwały do rana. Trwa szacowanie strat.

 

 

 

 

 
 

Dorota Kolasińska

Fot. FB/OSP Strzelce Opolskie Straż PożarnaPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)