Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Podkarpackie: Ciągnik Ursus przejechał mężczyznę

Obrazek

Docierają do nas kolejne informacje o wypadkach w rolnictwie. Tym razem nieszczęśliwy wypadek z udziałem ciągnika rolniczego marki Ursus C-360 wydarzył się w gminie Niwiska (województwo podkarpackie).

Donata Kosicka7 lipca 2019, 08:00
W wypadku ucierpiał pracujący przy koszeniu łąk 50-letni mężczyzna. Mężczyzna podczas koszenia łąk prawdopodobnie wjechał ciągnikiem w rów i próbując się ratować zeskoczył z niego. Niestety, wpadł pod jedno z kół traktora. Stojący z włączonym silnikiem Ursus C-360 wzbudził uwagę sąsiada, tym bardziej, że nie widział także operatora. Kiedy podszedł na miejsce zauważył 50-latka obok ciągnika i wezwał pomoc.
 
Przybyli na miejsce kolbuszowscy policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości poszkodowanego. Niestety okazało się, że 50-latek miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Rannego operatora ciągnika Ursus przetransportowano helikopterem do szpitala.
 
Szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia bada policja.
 
Po raz kolejny apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i nie spożywanie alkoholu podczas prac polowych. 
dkd

fot. KPP Kolbuszowa


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)