Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pożar na fermie w Suchorzu - zapalił się magazyn słomy

Obrazek

Szczęście w nieszczęściu zapalił się magazyn słomy, który znajdował się na terenie fermy trzody chlewnej w Suchorzu (woj. pomorskie). Zwierzęta wyszły bez szwanku z tego zdarzenia.

Dominika Mulak11 stycznia 2021, 12:07
Wczoraj na terenie fermy trzody chlewnej w Suchorzu w gminie Trzebielino doszło do pożaru. Zapalił się jeden z sześciu budynków, w którym składowana była słoma.

Dzięki sprawnej interwencji strażaków udało się okiełznać pożar. Ogień nie rozprzestrzenił się, dzięki czemu zwierzęta, które znajdowały się w sąsiednich budynkach wyszły cało z tego zdarzenia.

Niestety konstrukcja magazynu została naruszona. Mimo, że funkcjonariuszom straży pożarnej udało się ugasić pożar, około 1/4 dachu zawaliła się. Hala o wymiarach 90 na 20 metrów spłonęła prawie cała.

Póki co przyczyny zdarzenia nie są znane. W akcji uczestniczyło aż 13 zastępów: OSP z gmin Trzebielino, Miastko, Kołczygłowy, a także Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Miastka i z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie.

Źródło: bytow.naszemiasto.pl
Fot. OSP Trzebielino


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)