Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Rodzina zastała tragiczny widok. Prasa rolująca zmieliła rolnika... [FOTO]

09.08.2018

Drukuj

Rodzina zastała tragiczny widok. Prasa rolująca zmieliła rolnika... [FOTO]

Artykuł dostępny

W miejscowości Kamionka, w gminie Latowicz (w województwie mazowieckim) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 34-letni mężczyzna wykonywał prace polowe związane z belowaniem słomy. Gdy maszyna nagle przestała działać, postanowił naprawić awarię. Niestety na skutek nieuwagi, maszyna wciągnęła go do środka, w wyniku czego rolnik poniósł śmierć na miejscu.

r e k l a m aZaniepokojona rodzina nie mogąc się dodzwonić do mężczyzny, pojechała na pole. Na miejscu zastała widok zwiniętego w beli 34-latka. Wezwani strażacy wydobyli ciało, a obecny tam lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Sprawą zajął się prokurator, który będzie wyjaśniał przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia.

W tym pełnym prac polowych czasie, apelujemy o szczególną ostrożność podczas obsługiwania maszyn rolniczych. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do tragedii. 

Polecany artykuł

Coraz mniej grup producentów rolnych jest uznawanych

mm, źródło i foto: KPP w Mińsku Mazowieckim

Polecane dla Ciebie:

article icon

Plan zagospodarowania przestrzennego i wezwanie do zapłaty planistycznej

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii