Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Strażacy zastali 21-latka bez funkcji życiowych. Chłopak zmarł na miejscu

25.01.2019

Drukuj

Strażacy zastali 21-latka bez funkcji życiowych. Chłopak zmarł na miejscu

Artykuł dostępny

W minioną środę dokładnie o godzinie 11:56 zastęp SLR pospieszył do wypadku w Krostkowie. Jak się okazało na miejscu, w gospodarstwie doszło do śmiertelnego wypadku podczas obsługi ładowarki teleskopowej. Młody człowiek zginął na miejscu przygnieciony przez maszynę.

r e k l a m aStrażacy zastali poszkodowanego mężczyznę bez funkcji życiowych, natychmiast przystąpili do udzielania mu pierwszej pomocy. Niestety przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon chłopaka. Na miejscu interweniował również zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Osieku nad Notecią, zastęp z JRG 2 Piła, Oficer Operacyjny, Biegły Sądowy, Prokurator oraz Patrole Policji - informuje OSP Białośliwie.

Do podobnych wypadków najczęściej dochodzi w wyniku niewłaściwego zabezpieczenia maszyny podczas jej obsługi, niewyłączenia jej lub niezgaszenia silnika zanim rozpocznie się cokolwiek manipulować w przypadku chwilowej awarii. Bywa, że niezaciągnięty hamulec ręczny spowoduje stoczenie się pojazdu i najechanie na kierowcę, znajdującego się poza kabiną.

Polecany artykuł

Wypadek przy konserwacji budynkuJuż niedługo rozpoczną się wiosenne prace polowe, apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas obsługi maszyn rolniczych, gdyż o tragedię bardzo łatwo...

ag
Źródło: OSP Białośliwie, fot. Marcin R.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii