Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragedia w piwnicy służącej do przechowywania warzyw

Obrazek

W Jakubowicach w powiecie pińczowskim w woj. świętokrzyskim dwóch mężczyzn zmarło w piwnicy, w której przechowywane są warzywa. Ich matka trafiła do szpitala.

Dorota Kolasińska7 lutego 2020, 18:28
W Jakubowicach w jednym z domów w piwnicy do przechowywania warzyw znaleziono trzy osoby. Mężczyźni w wieku 27 i 30 lat mieli pracować przy warzywach w piwnicy. 

Gdy przyszedł znajomy rodziny, matka zeszła do piwnicy żeby zawołać synów. Zauważyli, że mężczyźni leżą na podłodze bez ruchu. Kobieta zeszła po schodach na dół i straciła przytomność.

Towarzyszący kobiecie mężczyzna bał się, że kiedy zejdzie do piwnicy może spotkać go to samo i bez wahania zadzwonił po pomoc. Mimo akcji reanimacyjnej nie udało się uratować mężczyzn. 57-letnią kobietę przewieziono śmigłowcem LPR do krakowskiego szpitala, trwa walka o jej życie. 

Strażacy przeprowadzili pomiar detektometrem wielogazowym. Okazało się, że w pomieszczeniu prawie nie było tlenu (1,5%). Policja ustali przyczyny tej sytuacji.
 
oprac. dkol na podst. echodnia.eu
Fot. poglądowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)