Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

W zakładach mięsnych w Wielkopolsce wybuchł pożar - jedna osoba uległa poparzeniu

Obrazek

W sobotę nad ranem wybuchł pożar na terenie jednego z zakładów mięsnych w Wielkopolsce. Aż jedenaście zastępów straży pożarnej walczyło z żywiołem.

Dominika Mulak25 sierpnia 2020, 17:46
W sobotę 22 sierpnia ok. godziny 5.30 na terenie zakładu mięsnego w w miejscowości Wyszyna w gminie Władysławów (woj. wielkopolskie) wybuchł pożar. Ze wstępnych ustaleń wynika, że spaleniu uległo 100 mkw. powierzchni, w tym wędzarnia oraz poddasze budynku.

- Utrudnieniem podczas akcji gaśniczej dla strażaków była instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku - dodaje mł. kpt Jacek Erkiert z Państwowej Straży Pożarnej w Turku. W akcji gaśniczej brało udział aż jedenaście zastępów straży pożarnej.

Niestety nie obeszło się bez ofiar. W pożarze poparzeniu uległ właściciel zakładu. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn zdarzenia.Źródło: www.osp.pl
Fot. www.osp.pl, www.iturek.net


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)