Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Wideo>Technika>

I Targi Woyciechowskie w Poturzynie

W miniony weekend odbyła się pierwsza edycja Targów Woyciechowskich, które miały miejsce w Poturzynie w gminie Telatyn w powiecie tomaszowskim (woj. lubelskie). Ich organizatorem jest firma Sawa-Expo, której prezesem i właścicielem jest rolnik i nasz wieloletni prenumerator – Stanisław Sawa z pobliskich Nowosiółek.

Wiodącym celem Targów jest promowanie plantatorów buraków i warzyw z okolicy oraz producentów maszyn i urządzeń do ich uprawy. Poturzyn – oddalony zaledwie o 10 km od granicy z Ukrainą – leży na hrubieszowsko-tomaszowskich czarnoziemach, jakże korzystnych do uprawy roślin przemysłowych. Na ponad 3 ha powierzchni odbyły się pokazy maszyn w pracy w ramach tzw. agro show.


Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)