Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Będziemy blokować do skutku

Obrazek

Podlascy rolnicy blokują krajową 19-stkę w miejscowości Zabłudów w powiecie białostockim. Rolnicy domagają się m.in. ostatecznego rozwiązania problemów z dzikami.

Anna Kurek3 lutego 2015, 12:45

Dziś od godzin porannych do protestujących pod Siedlcami rolników dołączyli producenci z Podlasia. Zablokowali drogę krajową nr 19, przebiegającą pomiędzy Lublinem, a Białymstokiem. Zdesperowani i rozczarowani wczorajszym spotkaniem w Białymstoku  z ministrem rolnictwa Markiem Sawickim  oraz ciągłym brakiem ostatecznych decyzji w sprawie dzików i nadal nierozwiązanym problemem szerzącego się afrykańskiego pomoru świń deklarują, że protesty i blokady będą trwały do skutku.

Protestujący uzbroili się w drewno opałowe, które pozwoli im się ogrzewać na blokadzie nawet przez 5 dni.

– Jak będzie trzeba protestować dłużej, drewna zawsze możemy dowieźć – grzmią rolnicy z tamtejszych terenów. aku

Fot. Nackowski1 z 4
Protest w Zabłudowie

Protest w Zabłudowie

2 z 4
Protest w Zabłudowie

Protest w Zabłudowie

3 z 4
Protest w Zabłudowie

Protest w Zabłudowie

4 z 4
Protest w Zabłudowie

Protest w Zabłudowie

Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)