Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

3, 2, 1… Start!! Krowy oszalały ze szczęścia! Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

Obrazek

Kto powiedział, że krowy to krowy i nie czują emocji? Zwierzęta też potrafią się cieszyć. Ba! Szaleć z radości! Te krowy z pewnością były szalone, ale… inaczej niż pewne teraz pomyślałeś!

Aleksandra Galus29 kwietnia 2018, 11:29
Są takie chwile w życiu rolnika, że jedna z nich wynagradza wszystkie trudności z ostatnich miesięcy. To taki moment, kiedy czujesz, że to co robisz jest po prostu najlepsze, a Ty jesteś dobry w tym, co robisz. Z pewnością takich emocji doznał Richard Cornock – farmer z Wielkiej Brytanii. Bo oto, kiedy po długiej zimie wypuścił swoje stado krów (trzymane przedtem w oborze) na łąkę, oszalałe ze szczęścia krowy skakały i fikały kopytami przez co najmniej kilka minut!

Tę niesamowitą chwilę rolnik uwiecznił na nagraniu, które dodał do swojego, od lat prowadzonego bloga. Film jest po prostu niesamowity, a radość krów z pierwszego tej wiosny wypasu na pachnącej słońcem łące zaraża każdego, kto na to patrzy.  Sam zobacz!  ag, fot. kadr z filmu (youtube, thefunkyfarmer)


Picture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)