Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

World Pork Expo odwołane

Obrazek

Koronawirus szaleje w USA. Masowe imprezy są odwoływane. Nie odbędzie się również Word Pork Expo.

Paulina Janusz-Twardowska31 marca 2020, 12:26

Krajowa Rada Producentów Wieprzowiny (NPPC) ogłosiła, że jej zarząd z powodu pandemii COVID-19 postanowił odwołać tegoroczną Światową Wystawę Wieprzowiny  w USA. World Pork Expo  odbędzie się dopiero za rok. Planowana data to 9–11 czerwca 2021, wystawa odbędzie sę w Iowa State Fairgrounds.

Mimo głębokiego rozczarowania z powodu odwołanie tegorocznego Pork Expo, zarząd NPPC jednogłośnie zgodził się, że rozsądnie jest podjąć tę decyzję teraz –  powiedział prezes NPPC Howard „A.V.” Roth, producent świń z Wauzeka, Wisconsin.

– Eliminując ryzyko związane z zakażeniem koronawirsuem na wystawie, pozwalamy producentom i innym podmiotom z branży wieprzowiny skupić się na kluczowej roli, jaką odgrywają w krajowym systemie zaopatrzenia w żywność w tym krytycznym momencie .
 
– Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć powrót kraju do normalności i nie możemy się doczekać, aby przyszłoroczne World Pork Expo było lepsze niż kiedykolwiek - dodał Roth.
 
World Pork Expo to największe na świecie targi poświęcone wieprzowinie, na których ponad 20 000 specjalistów z branży gromadzi się przez trzy dni, aby zaprezentować innowacje, wprowadzić nowe produkty i uczestniczyć w programach szkoleniowych i edukacyjnych.Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)