Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Elektroniczny Väderstad

Obrazek

Niedawno firma udostępniła system E-Control również dla agregatów Rapid RDAC i RDAS.

Jan Józefowicz12 maja 2015, 21:19

Väderstad E-Control pozwala na kontrolę maszyn przez tablet iPad. System jest dostępny dla siewników precyzyjnych Tempo i wszystkich modeli agregatów uprawowo-siewnych Rapid. Nowa wersja E-Control pozwala sterować funkcją Task Control przez Virtual Terminal podczas, gdy iPad służy jako dodatkowy wyświetlacz. System umożliwia korzystanie z instrukcji i katalogu części zamiennych na iPadzie. Producent informuje, że aplikację można wgrać bezpłatnie z App Store.

Obsługę siewników Tempo i Rapid ułatwia przyjazny interfejs i duży ekran tabletu. Tablet iPad mocuje się w uchwycie o nazwie E-Keeper, który wyposażony jest w kilka funkcyjnych przycisków ułatwiających manewrowanie maszyną.

Układ zarządza siewem nasion, nawozów i granulatu. Pozwala na indywidualne zamykanie poszczególnych sekcji siewnych (nasion, nawozów i granulatu) oraz zapisywać zdarzenia i statystyki.
jj

Fot. firmowe1 z 2
Sterowanie siewnikami Väderstad.

Sterowanie siewnikami Väderstad.

2 z 2
Sterowanie siewnikami Väderstad.

Sterowanie siewnikami Väderstad.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)