StoryEditor

Leciwa „sześćdziesiątka” jak nowa! Fabryczny remont Ursusa C-360

Firma Ursus z Lublina, oprócz produkcji nowych ciągników i maszyn rolniczych oraz autobusów, wykonuje także remonty fabryczne leciwych traktorów. 9 kwietnia br. oddano właścicielowi po takim właśnie remoncie starszy model Ursusa C-360 z owalną kabiną typu „orzeszek”.
25.04.2019., 14:04h
Przekazanie wyremontowanego Ursusa C-360 w klasycznej wersji właścicielowi, czyli Klubowi Tenisowemu „Kortland” odbyło się 9. kwietnia br. w Lublinie. Oprócz generalnego remontu ciągnik został dodatkowo wyposażony w 3 sekcyjny ładowacz czołowy z euro ramką, wspomaganie kierownicy zasilane z koła pasowego, dodatkowe oświetlenie robocze na błotnikach tylnych oraz na dachu.

„Na życzenie klienta zostawiliśmy kabinę typu "orzeszek", która przeszła kapitalną renowację i odbudowę, została wyposażona w nowe szyby i uszczelki oraz nowy dach wraz z oświetleniem roboczym, które ułatwi pracę z TUR-em po zmroku” – czytamy na stronie internetowej firmy Ursus.

Jak informuje firma z Lublina, klient otrzymał dedykowaną statuetkę FABRYCZNY REMONT URSUS z indywidualnym numerem akcji remontowej #0001. Statuetka została pomalowana lakierem użytym do maski i błotników ciągnika. Oprócz widocznej łyżki do materiałów sypkich nasz klient zażyczył sobie jeszcze wideł do palet.
Zapewne wielu naszych Czytelników pamięta, że kilka lat temu zorganizowaliśmy dla naszych Prenumeratorów konkurs „Odpicujemy Ci Ursusa”. W ramach jego wyremontowaliśmy we współpracy z firmą Ursus 2 ciągniki Ursus C-330 oraz 2 ciągniki Ursus C-360.

Zobacz relację z tego konkursu - kliknij tutaj.Fot. Ursus
Źródło: ursus.com.pl
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. maj 2024 17:41