Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Maszyny Asa-Lift w kolorze Grimme

06.11.2018

Drukuj

Maszyny Asa-Lift w kolorze Grimme

Artykuł dostępny

Grimme informuje, że w ciągu ostatnich pięciu lat od momentu przejęcia udziałów Asa-Lift mocno zacieśniono współpracę pomiędzy obiema markami. Maszyny Asa-Lift wyposażane są w komponenty wytwarzane przez spółki córki Grimme czyli INTERNORM (tworzywa sztuczne) i RICON (przenośniki i odsiewacze)

r e k l a m aW kwietniu 2018 roku do użytku oddano w fabryce Asa-Lift halę o powierzchni 2200 m2, gdzie zainstalowano m.in. maszyny do laserowej obróbki blach i rur. Grimme informuje, że w ciągu ostatnich pięciu lat zatrudnienie w firmie Asa-Lift wzrosło o 30% i wynosi obecnie 130 0sób. To wynik wspólnej pracy dystrybutorów Asa-Lift, którzy ściśle współpracują ze spółkami handlowo-serwisowymi Grimme. 

Do grupy Grimme należą trzy marki:

Polecany artykuł

Miedema i Dewulf tworzą jeden zespół  • Grimme – oferuje innowacyjne maszyny do uprawy i zbioru ziemniaków i buraków cukrowych

  • Asa-Lift – maszyny do zbioru warzyw doceniane przez rolników na całym świecie

  • Spudnik – maszyny do uprawy i zbioru ziemniaków i buraków na rynkach Ameryki Północnej.

Maszyny Asa-Lift w kolorze czerwonym zostaną po raz pierwszy zaprezentowane publicznie na targach Grimme Technica w Damme w dniach od 4 do 7 grudnia br.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii