Reklama zniknie za 11 sekund

Zobacz kogo kupił John Deere!

Obrazek

Firma John Deere podała do wiadomości zaskakującą informację. Oferta producenta wkrótce poszerzy się o kolejne maszyny.

Jan Beba27 czerwca 2017, 12:31

Amerykański gigant opublikował dziś informację o zakupie firmy Mazzotti, prywatnego producenta opryskiwaczy z siedzibą w Ravennie we Włoszech. 

- Marka Mazzotti jest znana ze swojej innowacyjności, a także dużej wiedzy eksperckiej i ciekawej stylistyki w produkcji opryskiwaczy - mówi John May, reprezentujący zarząd Deere & Company. Jego zdaniem przejęcie firmy Mazzotti daje możliwość jeszcze lepszej obsługi klientów na rynkach europejskich.

Mazzotti jest rodzinną firma z 30-letnią tradycją. Jej fani jednak nie muszą obawiać się likwidacji marki, gdyż firma zachowa swoją dotychczasową nazwę, znak handlowy i w ramach obowiązujących nadal umów, będzie nadal dostarczać swoim klientom wysokiej jakości produkty i usługi. Jak zapewnia John Deere firma Mazzotti, będzie miała pełne wsparcie w umacnianiu swojej pozycji na rynku opryskiwaczy – przekonują działacze. 

Rodzinna firma Mazzotti ma w ofercie serię samobieżnych opryskiwaczy od lekkiej serii IBIS 1511 LP o mocy 100 KM, masie 4,2 t i pojemności zbiornika 1600 l, po gigantyczny 10-tonowy model MAF 6240 z 240-konnym silnikiem i możliwością oprysku na szerokości 36 m.  beb

Fot. firmowe

Chcesz wiedzieć więcej ciekawostek o technice rolniczej? Kliknij i czytaj dodatek "top technika PREMIUM"!1 z 1
John Deere kupił włoskiego producenta Mazzotti.

John Deere kupił włoskiego producenta Mazzotti.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)