StoryEditor

Zobacz kogo kupił John Deere!

Firma John Deere podała do wiadomości zaskakującą informację. Oferta producenta wkrótce poszerzy się o kolejne maszyny.
27.06.2017., 12:06h

Amerykański gigant opublikował dziś informację o zakupie firmy Mazzotti, prywatnego producenta opryskiwaczy z siedzibą w Ravennie we Włoszech. 

- Marka Mazzotti jest znana ze swojej innowacyjności, a także dużej wiedzy eksperckiej i ciekawej stylistyki w produkcji opryskiwaczy - mówi John May, reprezentujący zarząd Deere & Company. Jego zdaniem przejęcie firmy Mazzotti daje możliwość jeszcze lepszej obsługi klientów na rynkach europejskich.

Mazzotti jest rodzinną firma z 30-letnią tradycją. Jej fani jednak nie muszą obawiać się likwidacji marki, gdyż firma zachowa swoją dotychczasową nazwę, znak handlowy i w ramach obowiązujących nadal umów, będzie nadal dostarczać swoim klientom wysokiej jakości produkty i usługi. Jak zapewnia John Deere firma Mazzotti, będzie miała pełne wsparcie w umacnianiu swojej pozycji na rynku opryskiwaczy – przekonują działacze. 

Rodzinna firma Mazzotti ma w ofercie serię samobieżnych opryskiwaczy od lekkiej serii IBIS 1511 LP o mocy 100 KM, masie 4,2 t i pojemności zbiornika 1600 l, po gigantyczny 10-tonowy model MAF 6240 z 240-konnym silnikiem i możliwością oprysku na szerokości 36 m.  beb

Fot. firmowe

Chcesz wiedzieć więcej ciekawostek o technice rolniczej? Kliknij i czytaj dodatek "top technika PREMIUM"!

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. grudzień 2023 10:48