Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Syngenta zaprasza na Pola Klasy S

Obrazek

Spotkania polowe organizowane przez Syngentę zwane jako Pola Klasy S, wracają i będę trwać cały czerwiec w różnych regionach kraju. 

dr Maria Walerowska9 czerwca 2021, 16:13

Tradycyjnie w czerwcu Syngenta zaprasza na swoje poletka pokazowe w ramach cyklu Pola Klasy S. Po blisko dwuletniej przerwie związanej z pandemią rolnicy będą mogli na żywo obejrzeć efekty programów ochrony oraz odmiany pszenicy, rzepaku, jęczmienia i kukurydzy firmy Syngenta.

W tym roku firma zaprasza na spotkania w 7 różnych lokalizacjach:

  • 8 czerwca – Ulhówek
  • 10 czerwca – Kostrogaj
  • 15 czerwca – Polwica + transmisja LIVE
  • 17 czerwca – Szelejewo
  • 22 czerwca – Łęczyna
  • 24 czerwca – Rogóźno
  • 29 czerwca – Bajdyty

Syngenta nie rezygnuje z wypracowanych w ostatnich miesiącach sposobów komunikacji z rolnikami online. Z poletek z Polwicy zaplanowana jest transmisja na żywo. Będzie to pierwsza pełna relacja z dni pola obejmująca stanowiska na wszystkich uprawach prowadzona w czasie rzeczywistym. Transmisja odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godz. 19.00 na kanale YouTube, profilu Facebook Syngenta Polska i na stronie syngenta.pl.

Spotkania pod szyldem Pola Klasy S to przede wszystkim szansa na zapoznanie się z wynikami badań dotyczących upraw polowych w mijającym sezonie, skutecznymi strategiami ochrony czy nowościami w portfolio firmy Syngenta. W tym roku eksperci firmy skupią się na technologiach ochrony zbóż i rzepaku, szczególną uwagę poświęcając programom fungicydowym i regulacji wzrostu. W Polwicy, Kostrogaju, Rogóźnie i Ulhówku porównają także efekty działania różnych strategii herbicydowych w uprawie kukurydzy.

Udział w wydarzeniach polowych wymaga rejestracji na stronie: syngenta.pl/rejestracjapolaklasys, na której można też znaleźć więcej szczegółów na temat konkretnych lokalizacji. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom, wszystkie spotkania będą zorganizowane z zachowaniem rygoru sanitarnego i zgodnie z aktualnymi zaleceniami.Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)