Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Bank SGB rozpoczyna jesień loteriami

Obrazek

Jesień to dobra pora na założenie nowej lokaty terminowej, która nie tylko, że gwarantuje zysk, ale może być okazją do wygrania atrakcyjnego upominku.

dr Piotr Łuczak3 listopada 2015, 09:52

Spółdzielcza Grupa Bankowa przygotowała na jesień br. promocję swoich produktów finansowych. W wybranych Bankach Spółdzielczych SGB trwa kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych pod hasłem „Jesień skłania do oszczędzania”. Uczestnictwo w promocji zapewnia nie tylko zysk, ale także możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Wśród nich terenowy samochód Suzuki Vitara, a także zestawy kina domowego, smartfony, aparaty fotograficzne, funkcjonalne multicookery i eleganckie torebki. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest założenie i dotrzymanie terminu trzy- lub sześciomiesięcznej lokaty o minimalnej kwocie 500 zł. Każde kolejne 500 zł zwiększa szansę na otrzymanie nagrody. Promocyjne lokaty można zakładać do 24 grudnia br., a wyniki loterii poznamy w lipcu 2016 r.

Kolejną akcją Banków Spółdzielczych SGB jest loteria kredytów gotówkowych. I tutaj do ich założenia zachęcają atrakcyjne nagrody. By mieć szansę na wygranie jednego z dziesięciu wysokiej klasy telewizorów Panasonic z zakrzywionym ekranem oraz eleganckiej galanterii marki Wittchen, wystarczy do końca 2015 roku podpisać umowę kredytową w kwocie co najmniej 3000 złotych. Każde pełne 1000 złotych kredytu to kolejna szansa na zdobycie nagrody. Szczegóły na stronach internetowych SGB oraz w placówkach banku.
Źródło: SBG


Picture of the author
Autor Artykułu:dr Piotr Łuczak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy