Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Ostatnia okazja na wyjazd do Austrii!

Obrazek

Jeszcze tylko do 10. maja przyjmujemy zgłoszenia od naszych prenumeratorów, chcących pojechac razem z nami do siedziby firmy Nufarm w Austrii.

Tomasz CzubińskiBartłomiej Czekała9 maja 2016, 14:41

Dla wszystkich młodych prenumeratorów naszego miesięcznika (do 40 roku życia) mamy nie lada gratkę. Pod koniec maja br. (29-31.05) współorganizujemy wyjazd do siedziby firmy Nufarm w Linz (Austria) i mamy dwa wolne miejsca na tę 3-dniową wycieczkę.

Aby pojechać z nami do Austrii wystarczy wysłać nam na adres listy@topagrar.pl krótki tekst z informacją, dlaczego akurat Was powinniśmy zabrać na ten wyjazd. W mailu trzeba podać swoje dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu oraz nr klienta.

Wśród tych, którzy przyślą do nas do 10 maja br. swoje zgłoszenia wybierzemy 2 najciekawsze teksty. Ich autorzy za darmo pojadą z nami do fabryki Nufarm w austriackim Linz. Wyjazd autokarowy rozpocznie się wcześnie rano 29 maja w Poznaniu. 

Czekamy na zgłoszenia!

Na zdjęciu: uczestnicy poprzedniego wyjazdu do siedziby Nufarm w Linz.Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)