Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Sokołów chce kupić Gzellę

12.02.2018

Drukuj

Sokołów chce kupić Gzellę

Artykuł dostępny

– Naszą misją jest bycie partnerem dla klientów i konsumentów poprzez zapewnienie wyrobów najwyższej jakości, zgodnych z ich oczekiwaniami i potrzebami oraz zmieniającymi się trendami żywieniowymi –  mówi Bogusław Miszczuk, prezes Grupy Sokołów – Powiększenie potencjału Sokołowa o Grupę Gzella to kolejny krok w realizacji tych celów. Nasze produkty wzbogacą ofertę dostępną w kanałach dystrybucji Grupy Mięsnej Gzella, a produkty Gzella trafią do szerokiej sieci dystrybucji Sokołowa, na którą składa się 39 centrów dystrybucji i 51 sklepów własnych.

r e k l a m aZlokalizowana w Borach Tucholskich, w miejscowości Osie, główna siedziba Grupy Mięsnej Gzella jest uznawana za jedną z najnowocześniejszych w Europie. Zakład może przetworzyć nawet do 6 tysięcy ton mięsa w miesiącu. Oprócz tego Gzella posiada swoją sieć sklepów i zaplecze logistyczne.
Przejęcie Gzelli przez Sokołów to decyzja Mirosława Gzelli, założyciela i głównego udziałowca spółki. Zanim jednak dojdzie do oficjalnej transakcji, musi ona uzyskać pozytywną opinię prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Polecany artykuł

Rosja: Obawy związane z nową ustawą o pozostałościach antybiotykówSokołów może zaoferować partnerowi przede wszystkim swoją pozycję na rynku w Polsce. Jest to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalna marka w polskiej branży mięsnej.
– Sokołów to inwestor branżowy dysponujący ogromnym doświadczeniem i najbardziej zaawansowanym know-how w branży – twierdzi Mirosław Gzella – Dzięki pozyskaniu tak solidnego partnera jestem spokojny o to, że pracownicy będą mieli stabilne i atrakcyjne warunki pracy, a Gmina Osie, która rozwijała się z nami przez 33 lata, dalej będzie wspierana w działaniach na rzecz poprawy standardów życia naszych mieszkańców. Jestem przekonany, że stworzona przeze mnie firma pozostanie na ścieżce dalszego podnoszenia konkurencyjności i efektywności oraz zyska dodatkowy impuls do innowacyjnego rozwoju i ekspansji na rynki międzynarodowe.

al
źródło: wiadomościhandlowe.pl, Gzella

Polecane dla Ciebie:

article icon

Plan zagospodarowania przestrzennego i wezwanie do zapłaty planistycznej

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii