Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii rezygnuje ze stanowiska

Mirosław Welz, zastępca Głównego Lekarza Weterynarii rezygnuje ze stanowiska - poinformował Główny Inspektorat Weterynarii.

Kamila Szałaj18 marca 2021, 12:15
Mirosław Welz, zastępca Głównego Lekarza Weterynarii, odchodzi z zajmowanego stanowiska. Jak wyjaśnił dr Bogdan Konopka, Główny Lekarz Weterynarii, Welz nadal będzie pracował w Inspekcji Weterynaryjnej, ale w innym charakterze.

- Wielka szkoda i strata zarówno dla Głównego Inspektoratu Weterynarii, jak i dla mnie jako Głównego Lekarza Weterynarii, który za swojego Zastępcę miał wieloletniego kolegę i przyjaciela. Ostatnie dwa lata były czasem efektywnej, intensywnej, ciężkiej, ale przede wszystkim zgodnej wspólnej pracy dla Polski i polskiej weterynarii. Cóż powiedzieć… wszystko się kończy, wszystko przemija. Życzę doktorowi Welzowi dalszych sukcesów zawodowych i mam nadzieję, że - jak sam obiecuje - nie opuści szeregów Inspekcji Weterynaryjnej - powiedział dr Bogdan Konopka.

Mirosław Welz został powołany na stanowisko Zastępcy Głównego Lekarza Weterynarii w listopadzie 2019 roku. Wcześniej pełnił funkcję Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii na Podkarpaciu.

ksz, oprac. na podst. GIW


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)