StoryEditor

Fendt – ciągniki gąsienicowe i opryskiwacze

Oferta Full-Line to cel, do którego dąży marka Fendt. Konsekwencją tego jest wprowadzenie pod skrzydła marki Fendt ciągników gąsienicowych i opryskiwaczy, które do tej pory oferowane były jako produkty marki Challenger.
26.07.2017., 12:07h
Koncern AGCO zakomunikował dziś, że w Europie i na rynkach wschodnich już wkrótce ciągniki gąsienicowe i opryskiwacze oferowane będą pod marką Fendt. Produkty, o których mowa dostępne były do tej pory z kolorach żółtych z logo Challenger. Na rynkach Ameryki Północnej, Południowej, w Azji i Afryce produkty Challenger oferowane będą bez zmian tak jak do tej pory.

Decyzja AGCO o poszerzeniu oferty Fendt o nowe produkty jest pokłosiem przeniesienia produkcji sprzętu Challenger z holenderskiego Grubbenvorst do niemieckiej fabryki w Hohenmolsen, gdzie powstają sieczkarnie Fendt Katana.

Oficjalne wprowadzenie nowych produkty do portfolio marki Fendt nastąpi jesienią br. od targów Agritechnica w Hannoverze. Pierwsze opryskiwacze i ciągniki gąsienicowe z logo Fendt trafią do europejskich rolników w I kwartale 2018 r. 
dk
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. listopad 2023 17:30