Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Zimowych przeglądów czas

Obrazek

Kiedy praca w polu wre, nie zawsze można znaleźć odpowiednią ilość czasu na szczegółową kontrolę maszyn. Warto więc uczynić to zimą.

Jan Beba3 grudnia 2015, 06:00

Nawet kilkaset złotych można zaoszczędzić decydując się na wykonanie zimowego przeglądu kombajnu i innych maszyn używanych sezonowo. Firmy zajmujące się obsługą sprzętu rolniczego w tzw. martwym okresie, gdy serwisanci nie otrzymują zbyt wielu zleceń, oferują swoim klientom specjalne rabaty, zachęcając do posezonowej kontroli. Do dobra okazja do negocjacji warunków świadczenia usługi, tym bardziej że można skorzystać z wydłużonego terminu dostawy części zamiennych. Decydując się na zimowy serwis kombajnu czy innej maszyny, można ze spokojem oczekiwać na nadejście kolejnego sezonu prac polowych, z mniejszym prawdopodobieństwem, że po kilku godzinach pracy maszyna ulegnie awarii.

O tym, w jakiej wysokości rabat na zakup części można uzyskać i ile pieniędzy można zaoszczędzić na usłudze serwisowej piszemy w najnowszym wydaniu „top agrar Polska”  od strony 114. 

Nie masz jeszcze prenumeraty "top agrar Polska"? Możesz ją zamówić korzystając z tego Formularza. beb

 

Fot. Beba1 z 1
O aktualnych akcjach serwisowych przeczytasz w grudniowym wydaniu "top agrar Polska".

O aktualnych akcjach serwisowych przeczytasz w grudniowym wydaniu "top agrar Polska".

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)