Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Eventy>

Druga dawka azotu i regulatory wzrostu w zbożach. Zapisz się na webinarium!

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, mawiała moja babcia... Odcięcie od kontaktów bezpośrednich powoduje, że częściej i łatwiej spotkać się w sieci. Nigdy jeszcze w tak gorącym okresie agrotechnicznym nie robiliśmy seminariów uprawowych. Teraz już pierwsze jest!

Tomasz Czubiński23 marca 2021, 15:10
Zapraszamy na wirtualne spotkanie z niezależnym ekspertem. Prof. Hansgeorg Schönberger z firmy doradczej N.U. Agrar będzie do Państwa dyspozycji już 31 marca 2021 r. Ponieważ czas prac polowych rusza planujemy spotkanie wieczorem, po pracach polowych, o godzinie 19.00. Webinarium dotyczyć będzie drugiej dawki azotu oraz regulatorów wzrostu w zbożach. Dostęp gratis dla naszych prenumeratorów!

O czym będzie mowa? Jak zwykle prof. Hansgeorg Schönberger skomentuje bieżącą sytuację na polach. Jednak oprócz tego będą konkretne porady. Dotyczyć one będą następujących zagadnień:
  • Korekta nawożenia w zależności od pierwszej dawki i przebiegu pogody.
  • Druga i trzecia dawka azotu na różnych stanowiskach.
  • Sytuacja zdrowotna na polach – zagrożenie ze strony chorób.
  • Regulatory wzrostu – kiedy i jak w tym sezonie stosować na wczesnych i późnych plantacjach zbóż.

Przewidujemy nietypową formułę. Wykłady będą naprawdę krótkie, a skupimy się na dyskusji i omówieniu konkretnych, Waszych, problemów. Dlatego aby do niej się przygotować zapraszamy do wcześniejszego zadawania pytań na ww. tematy. Taka możliwość będzie w formularzu rejestracyjnym. Dlatego przed rejestracją przemyślcie Państwo o co chcecie zapytać eksperta zapiszcie się! Oczywiście podobne pytania skoncentrujemy w jedne odpowiedzi, dlatego prosimy o uważne słuchanie.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma:
  • wiadomość email z linkiem do transmisji konferencji na platformie Zoom
  • wiadomość sms z przypomnieniem o konferencji
  • wiadomość email zawierającą materiały marketingowe i promocyjne dotyczące oferty top agrar Polska.Webinarium poprowadzi i przetłumaczy Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska.

Osoby niebędące prenumeratorami mają możliwość wzięcia udziału w webinarium poprzez wniesienie opłaty 100 zł.
tcz
Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)