Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Mikołajkowa akcja top agrar Polska - zamów prezenty dla swojego dziecka!

To już pewne! Mikołaj z top agrar Polska powraca by znów rozdać prezenty dzieciom! Jeżeli chcesz, aby Twoje pociechy otrzymały mikołajkowo - świąteczny podarunek od naszego Mikołaja, to jak najszybciej zapoznaj się z regulaminem naszej akcji i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Bartłomiej Czekała15 listopada 2021, 13:40
Do 6 i 24 grudnia jeszcze dużo czasu, jeszcze pomyślimy o prezentach dla dzieci - tak zapewne myśli wielu z Was. Nic bardziej mylnego! Czas minie szybko jak z bicza strzelił, a o prezenty warto zadbać już teraz. Tym bardziej, że jest ku temu doskonała okazja - możecie dla Waszych dzieci zamówić u Mikołaja z top agrar Polska prezenty o wartości 500 zł każdy! Sami pomyślcie - warto spróbować, prawda?

Co zrobić, aby Mikołaj z top agrar Polska dostarczył Waszym dzieciom prezenty?

Aby dziecko mogło otrzymać prezent od Mikołaja rodzic musi wypełnić formularz, w którym wprowadzi dane swoje i dziecka, wyrazi wszystkie potrzebne zgody na ich przetwarzanie na potrzeby realizacji przez nas tej akcji i przede wszystkim załączy do formularza list do naszego Mikołaja. A jakże - list to podstawa, bo Mikołaj wybierze spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń te listy, które najbardziej poruszą jego serce. A zatem zachęćcie Wasze dzieci do napisania takiego listu, w którym napiszą one dlaczego to właśnie im nasz Mikołaj powinien dostarczyć te wspaniałe prezenty.

WAŻNE: Wypełnijcie formularz konkursowy!

Wszystko jasne? Jeśli tak, to prędko wypełnijcie ten formularz i zawalczcie o wspaniały prezent dla Waszych dzieci. Nasz Mikołaj z niecierpliwością czeka na Wasze zgłoszenia!

Nie wierzycie, to obejrzyjcie poniższy film, który nakręcił specjalnie dla Was!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)