StoryEditor

Mikołajkowa akcja top agrar Polska - zamów prezenty dla swojego dziecka!

To już pewne! Mikołaj z top agrar Polska powraca by znów rozdać prezenty dzieciom! Jeżeli chcesz, aby Twoje pociechy otrzymały mikołajkowo - świąteczny podarunek od naszego Mikołaja, to jak najszybciej zapoznaj się z regulaminem naszej akcji i wypełnij formularz zgłoszeniowy!
15.11.2021., 13:11h
Do 6 i 24 grudnia jeszcze dużo czasu, jeszcze pomyślimy o prezentach dla dzieci - tak zapewne myśli wielu z Was. Nic bardziej mylnego! Czas minie szybko jak z bicza strzelił, a o prezenty warto zadbać już teraz. Tym bardziej, że jest ku temu doskonała okazja - możecie dla Waszych dzieci zamówić u Mikołaja z top agrar Polska prezenty o wartości 500 zł każdy! Sami pomyślcie - warto spróbować, prawda?

Co zrobić, aby Mikołaj z top agrar Polska dostarczył Waszym dzieciom prezenty?

Aby dziecko mogło otrzymać prezent od Mikołaja rodzic musi wypełnić formularz, w którym wprowadzi dane swoje i dziecka, wyrazi wszystkie potrzebne zgody na ich przetwarzanie na potrzeby realizacji przez nas tej akcji i przede wszystkim załączy do formularza list do naszego Mikołaja. A jakże - list to podstawa, bo Mikołaj wybierze spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń te listy, które najbardziej poruszą jego serce. A zatem zachęćcie Wasze dzieci do napisania takiego listu, w którym napiszą one dlaczego to właśnie im nasz Mikołaj powinien dostarczyć te wspaniałe prezenty.

WAŻNE: Wypełnijcie formularz konkursowy!

Wszystko jasne? Jeśli tak, to prędko wypełnijcie ten formularz i zawalczcie o wspaniały prezent dla Waszych dzieci. Nasz Mikołaj z niecierpliwością czeka na Wasze zgłoszenia!

Nie wierzycie, to obejrzyjcie poniższy film, który nakręcił specjalnie dla Was!
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 08:15