Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Okrągły jubileusz ładowarek JCB

05.10.2017

Drukuj

Okrągły jubileusz ładowarek JCB

Artykuł dostępny

Firma JCB obchodzi okrągły jubileusz produkcji ładowarek teleskopowych. W tym roku producent świętuje 40 urodziny powstanie prototypowej ładowarki z wysięgnikiem teleskopowym.

r e k l a m aPierwszą z nich zaprojektowano i wyprodukowano w 1977 roku w celu usprawnienia prac związanych z podnoszeniem i ładowaniem materiałów na placach budów. Wkrótce okazało się, że tego typu sprzęt doskonale sprawdza się podczas prac załadunkowych w gospodarstwach rolnych, zarówno w tych nastawionych na produkcję zwierzęcą jak i roślinną.

Aby spełnić oczekiwania stawiane przez wymagających klientów JCB produkuje obecnie około 50 różnych typów oraz wariantów maszyn dla sektora rolniczego. Asortyment obejmuje maszyny od małej serii Loadall 516-40 o mocy 50KM oraz udźwigu 1600 kg i wysokości podnoszenia 4,05 metra, aż do ładowarki Loadall 560-80 o mocy 145 KM zdolnej do podnoszenia z podłoża 6 ton na wysokość 8 m.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: sytuacja przed żniwami się ustabilizowała

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii