Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Organizacja produkcji świń>

Druga edycja warsztatów budowlanych

Obrazek

Już w maju rusza druga tura praktycznych warsztatów „Modernizujemy i budujemy chlewnie dla loch i prosiąt – jak nie popełnić błędów". Zapraszamy do Lublina i Uniejowa!

Paulina Janusz-Twardowska11 kwietnia 2017, 10:36

Ze względu na ogromne zainteresowanie tematyką związaną  z budową i modernizacją chlewni zapraszamy w połowie maja br. do udziału w drugiej edycji warsztatów praktycznych: „Budujemy i modernizujemy chlewnie”, które poprowadzi dla Państwa niemiecki ekspert w tej dziedzinie – Bernhard Feller.

Specjalista od kilkudziesięciu lat doradza w najnowocześniejszych gospodarstwach trzodowych w Niemczech z ramienia Izby Rolniczej Północnej Nadrenii-Westfalii. Pod jej kuratelą znajduje się 2500 chlewni z lochami i 7 000 tuczarni. Feller jest też współpracownikiem Centrum Badawczego Haus Duesse, w którym w praktyce testowane są najnowsze rozwiązania w produkcji świń.

Już 15 maja w podlubelskim Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda w miejscowości Szerokie oraz 16 maja w Gościńcu nad Wartą w Uniejowie, w woj. łódzkim będą Państwo mogli dowiedzieć się, jak zaprojektować chlewnię zgodną ze standardami UE. Skupimy się na systemach odprowadzania gnojowicy oraz wydajnej i oszczędnej wentylacji na porodówkach, odchowalniach i w sektorach dla loch. Podpowiemy też, jakie systemy żywienia i pojenia świń wybrać.

Szczegółowy program warsztatów.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY!

Uwaga! Pierwszeństwo mają osoby, które ze względu na ograniczoną liczbę miejsc nie dostały się na styczniowe warsztaty.

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr. tel. 61 886 29 60 oraz  e-mailowo: trzoda@topagrar.pl

Zapisz się już dziś!  Liczba miejsc ograniczona.Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)