Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Organizacja produkcji świń>

Zbiorniki do przechowywania gnojowicy od A do Z

Obrazek

Z magazynowaniem gnojowicy w gospodarstwach utrzymujących świnie wiąże się wiele zagrożeń. Dlatego też rynek reaguje kompleksową ofertą dotyczącą zbiorników na gnojowicę.

Anna Kurek28 marca 2022, 13:09

Obecna na naszym rynku od wielu lat firma Thye Lokenberg wprowadza kompleksową usługę sprzedaży, dostawy, montażu prefabrykowanych elementów żelbetowych, wykorzystywanych do budowy zbiorników na gnojowicę oraz ich zadaszeniem i z niezbędną techniką. Firma zaprezentowała swoją ofertę szeroko w lutym, podczas tegorocznej edycji Targów Ferma Świń w Bydgoszczy.

Ściany tych zbiorników, jak informuje producent, wykonane są z betonu C35/45 i występują w wysokościach 4, 5, 6 lub 8 m. W tym systemie firma realizuje zbiorniki o pojemności od 354 m³ do 10 tys. m³. Wykonuje kompleksowo inwestycje, tzn. od płyty dennej aż po dach. Technika wykonania zbiornika na gnojowicę dobierana jest indywidualnie w zależności od jego wielkości i wysokości. Należą do niej: mieszadło z prowadnicą i podestem do obsługiwania, system napełniania i opróżniania zbiornika oraz przepompownia z podłączeniem.

Koszty realizacji zaczynają się od około 155 tys. zł (netto) za najmniejszy zbiornik (354 m³) bez dodatków (dachu i techniki).

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.thye-lokenberg.pl.1 z 2
Obrazek

2 z 2
Obrazek

Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)