Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Porady>

Czysty taras i podjazd

Obrazek

Myjka ciśnieniowa przeznaczona do utrzymania czystości wokół domu nie musi być superwydajną machiną. Liczą się zmyślne akcesoria!

Paulina Janusz-Twardowska31 maja 2021, 12:00
.Podjazdowi, tarasowi czy zabrudzonej elewacji bez trudu przywrócimy dawny blask, wykorzystując myjki ciśnieniowe – nie ma chyba lepszego i wydajniejszego sposobu.
Niemal w każdym gospodarstwie jest przecież urządzenie do mycia wodą pod ciśnieniem, więc inwestycja w różnego rodzaju przystawki może stosunkowo niewielkim kosztem podnieść funkcjonalność nawet leciwej myjki. Producenci oferują szereg akcesoriów, ułatwiających czyszczenie różnych powierzchni, więc z pewnością znajdziemy potrzebne nam rozwiązanie.
Zazwyczaj jednak urządzenia przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania, o dużych możliwościach i wydajności są spore i ciężkie, mają bardzo długie przewody ciśnieniowe i często wymagają do zasilania 400 V, a to w przydomowych warunkach może być sporą przeszkodą. Dlatego myjka do prac wokół domu możne być zdecydowanie mniejsza, a co za tym idzie – tańsza.

W jakie akcesoria zainwestować i ile to kosztuje oraz w jakiej cenie można kupić mniejsze modele myjek piszemy w artykule "Czysty taras i podjazd" w czerwcowym numerze top agrar Polska.


Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)