Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Karta BiznesTank - Oszczędzaj z nami na paliwie!

15.02.2018

Drukuj

Karta BiznesTank - Oszczędzaj z nami na paliwie!

Artykuł dostępny

Sposób postępowania w celu uzyskania zniżek na paliwo:


r e k l a m a  1. Prosimy zgłosić się do naszego Wydawnictwa. Można to zrobić za pomocą telefonu pod numer 61 886 29 02 lub wysłać SMS o treści „PWR.PALIWO” na numer 4321 (koszt wg taryfy operatora). Istnieje także możliwość wysłania e-maila: paliwo@klubprenumeratora.pl. W tych informacjach prosimy o podanie swoich danych, nasze Wydawnictwo sprawdza w ten sposób, czy Czytelnik posiada opłaconą prenumeratę „top agrar Polska”. Jeśli nie – będzie można dokonać zamówienia prenumeraty. Jednocześnie informujemy o możliwości aktywowania rabatów na paliwa za pomocą strony Klubu Prenumeratora.
  2. Gdy weryfikacja potwierdzi się pomyślnie, dzwonimy do Czytelnika, by udał się na dowolną stację ORLEN lub Bliska, celem podpisania umowy w programie BiznesTANK. Na tej stacji będzie można w przyszłości odbierać faktury zbiorcze, jeśli takie będą potrzebne. Ale tankowanie paliw można będzie dokonywać na wszystkich stacjach koncernu.

    Potrzebne dokumenty:

  • w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej kopie: CEDiG lub REGON lub KRS – te dwa ostatnie dokumenty stacja może wydrukować na miejscu z Internetu;
  • w przypadku indywidualnego gospodarstwa rolnego nieposiadającego numeru REGON proszę dostarczyć kopie: zaświadczenia o wielkości użytków rolnych lub wpisu do ewidencji producentów z ARiMR lub nakazu płatniczego podatku rolnego.

Cały proces od momentu podpisania umowy przez Prenumeratora ze stacją do otrzymania rabatu ma trwać do 14 dni. ORLEN przydziela kartę BiznesTANK za 1 zł.

Nasz program dotyczy tankowania na stacjach, nie do zbiornika hurtowego w gospodarstwie. Tutaj regulamin korzystania z promocji (kliknij).

Polecany artykuł

Test kompaktowej brony talerzowej Agro-MaszRabaty dostępne są na stacjach honorujących karty BiznesTANK. Listę stacji można znaleźć TUTAJ.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Plan zagospodarowania przestrzennego i wezwanie do zapłaty planistycznej

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii