Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Różowa czapeczka od top agrar Polska na Walentynki!

14.02.2019

Drukuj

Różowa czapeczka od top agrar Polska na Walentynki!

Artykuł dostępny

Naszą walentynkową akcję ogłosiliśmy 1. lutego i miała trwać aż do wyczerpania zapasów naszych czapeczek, ale odzew z Waszej strony był tak duży, że musieliśmy zamknąć zapisy już w poniedziałek 4. lutego.

r e k l a m a

Poniżej możecie zobaczyć film, który promował naszą akcję.Następnie wysłaliśmy różowe czapeczki wszystkim naszym Prenumeratorkom i Prenumeratorom, którzy zgłosili swój udział w tej akcji wypełniając specjalny formularz na naszym portalu. Prosili o nie zarówno Panowie dla swoich Pań, jak też i Panie dla siebie.

W naszej akcji można było także otrzymać drugą, zieloną czapeczkę dla mężczyzny. Warunkiem jej otrzymania było przysłanie nam zdjęcia Pani, do której trafiła czapka wraz z wymaganymi przez RODO zgodami na publikację wizerunku. Otrzymaliśmy zwrotnie kilkadziesiąt zdjęć, które publikujemy w galerii poniżej.

Życzymy Wam udanego Święta Zakochanych. Wiemy doskonale, że to dzień symboliczny, ponieważ uczucia należy okazywać bliskiej osobie przez cały rok. Ale dziś szczególnie mocno przytulcie do siebie swojego życiowego partnera lub partnerkę, postarajcie się też, mimo wielu obowiązków, znaleźć chwilę tylko dla siebie – wypić kawę, porozmawiać o ważnych dla Was sprawach, a może nawet zjeść romantyczną kolację?

Wszystko w Waszych rękach. A my – jako Redakcja top agrar Polska – życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze! Dużo radości i uśmiechu – takich jak na widocznych w poniższej galerii zdjęć!

Jeżeli podobają Wam się nasze różowe czapeczki to możecie je zamówić TUTAJ!


Polecane dla Ciebie:

article icon

Co zrobić ze zużytą folią kiszonkarską?

Czytaj

Galeria zdjęć

Pokaż więcej zdjęć z tej galerii

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii