Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Test kluczy do filtrów

14.12.2018

Drukuj

Test kluczy do filtrów

Artykuł dostępny

Do naszego testu zgłosiło się trzech producentów: Jonessway, King Tony oraz Yato. W sumie mieliśmy do porównania 5 różnych kluczy do odkręcania filtrów, ponieważ firmy Jonnesway i Yato, przysłały nam po dwa modele o różnej budowie. W teście mieliśmy do dyspozycji klucze łańcuchowe, paskowe i taśmowe.

r e k l a m a

O przydatności klucza decyduje w największym stopniu lokalizacja filtrów w posiadanym modelu, np. ciągnika. Jeśli wokół obudowy filtra jest dużo miejsca, każdy klucz spełni swoje zadanie. Problemy zaczynają się, gdy filtry znajdują się blisko bloku silnika, lub gdy w ich pobliżu poprowadzone są przewody, np. z cieczą chłodzącą lub od klimatyzacji. Naszym celem było sprawdzenie, czy za pomocą dostarczonych kluczy uda się bezproblemowo odkręcić filtry w popularnych modelach ciągników, które pracują w większości naszych gospodarstw. Test przeprowadziliśmy na popularnych Ursusach oraz konstrukcjach traktorach zachodnich producentów.

O wynikach naszego testu, cenach poszczególnych modeli oraz o tym który klucz okazał się najlepszy przeczytacie Państwo w styczniowym numerze top agrar Polska na stronie 104. Zanim jednak trafi on do Waszych rąk zobaczcie krótki film z tego testu.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Emerytura "Mama 4 Plus" a pobyt za granicą

Czytaj

Zobacz wideo

Test kluczy do odkręcania filtrów

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii