Oceń traktor w NBOR – dowiesz się więcej!

Oceń traktor w NBOR – dowiesz się więcej!

Przygotowujemy raporty z wyników NBOR, które będziemy wysyłać uczestnikom ankiet na adres e-mailowy. Wykres pokazuje udział 10 marek w zestawieniu NBOR w II edycji od IX do XII 2017 r.

r e k l a m a

Dla tych z Państwa, którzy wypełnią ankietę NBOR na stronie nbor.pl i podzielą się wrażeniami z użytkowania ciągników przygotowujemy specjalne materiały. Będziemy mogli je wysłać pod warunkiem, że w ankiecie znajdą się dane adresowe i zgoda na wysyłkę (to wymóg formalny, wynikający z przepisów). 

Interesują nas wszystkie ciągniki, ale zgodnie z procedurą musi ich być co najmniej 30 z danej marki, aby mogła podlegać statystycznej ocenie. Wyniki dla traktorów bardziej popularnych producentów, a właściwie bardziej aktywnych użytkowników, znalazły się we wrześniowym wydaniu „top agrar Polska”.
Również te informacje możemy do Państwa wysłać. Wystarczy przesłać e-maila na adres: redakcja@topagrar.com.pl lub zadzwonić na numer  61 869 06 60. 

W zestawieniu liczby ankiet od września do 11 grudnia 2017 r. najwięcej opinii zebrała marka John Deere 17%, drugie miejsce zajął New Holland 14,8%, a podium zamyka Zetor z wynikiem 12,1%. To podsumowanie określa tylko liczbę nadesłanych opinii bez ich wartościowania.

Przygotowujemy regularnie raporty z tych wyników, które będziemy wysyłać uczestnikom ankiet na adres e-mailowy. Dlatego warto podzielić się swoją oceną, by dowiedzieć się więcej.

oprac. jj
Fot. Józefowicz

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii