StoryEditor

Oceń traktor w NBOR – dowiesz się więcej!

Przygotowujemy raporty z wyników NBOR, które będziemy wysyłać uczestnikom ankiet na adres e-mailowy. Wykres pokazuje udział 10 marek w zestawieniu NBOR w II edycji od IX do XII 2017 r.
29.12.2017., 13:12h

Dla tych z Państwa, którzy wypełnią ankietę NBOR na stronie nbor.pl i podzielą się wrażeniami z użytkowania ciągników przygotowujemy specjalne materiały. Będziemy mogli je wysłać pod warunkiem, że w ankiecie znajdą się dane adresowe i zgoda na wysyłkę (to wymóg formalny, wynikający z przepisów). 

Interesują nas wszystkie ciągniki, ale zgodnie z procedurą musi ich być co najmniej 30 z danej marki, aby mogła podlegać statystycznej ocenie. Wyniki dla traktorów bardziej popularnych producentów, a właściwie bardziej aktywnych użytkowników, znalazły się we wrześniowym wydaniu „top agrar Polska”.
Również te informacje możemy do Państwa wysłać. Wystarczy przesłać e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić na numer  61 869 06 60. 

W zestawieniu liczby ankiet od września do 11 grudnia 2017 r. najwięcej opinii zebrała marka John Deere 17%, drugie miejsce zajął New Holland 14,8%, a podium zamyka Zetor z wynikiem 12,1%. To podsumowanie określa tylko liczbę nadesłanych opinii bez ich wartościowania.

Przygotowujemy regularnie raporty z tych wyników, które będziemy wysyłać uczestnikom ankiet na adres e-mailowy. Dlatego warto podzielić się swoją oceną, by dowiedzieć się więcej.

oprac. jj
Fot. Józefowicz

Jan Józefowicz
Autor Artykułu:Jan Józefowicz Ekspert z zakresu maszyn rolniczych, wieloletni redaktor czasopism dla rolników, w tym top agrar Polska i Profi Profesjonalna Technika Rolnicza
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
04. grudzień 2023 01:03