Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>top warzywa>

Ekologicznie w Skierniewicach

Obrazek

Dzisiaj w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach rozpoczyna się Międzynarodowa Naukowa Konferencja Ekologiczna pt. "Innowacyjne technologie w ekologicznej produkcji ogrodniczej", organizowana w ramach projektu badawczego EkoTechProdukt.

22 października 2014, 13:53

Opracowanie innowacyjnych produktów i technologii dla ekologicznej uprawy roślin ogrodniczych jest tematem konferencji w Skierniewicach, która potrwa do piątku – 24 października. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Konferencja ma na celu przyczynienie się do rozpowszechnienia najnowszych wyników badań naukowych w zakresie ekologicznych upraw roślin ogrodniczych wśród naukowców i doradców, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych metod, produktów i technologii.
W trakcie konferencji będą poruszane zagadnienia dotyczące uprawy gleby, nawożenia, nawadniania, ochrony roślin, metod produkcji, oceny bezpieczeństwa produktów ekologicznych, odmianoznawstwa, jak również tematyka ekonomiczna i rynkowa.
kwWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)