StoryEditor

Ekologicznie w Skierniewicach

Dzisiaj w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach rozpoczyna się Międzynarodowa Naukowa Konferencja Ekologiczna pt. "Innowacyjne technologie w ekologicznej produkcji ogrodniczej", organizowana w ramach projektu badawczego EkoTechProdukt.
22.10.2014., 13:10h

Opracowanie innowacyjnych produktów i technologii dla ekologicznej uprawy roślin ogrodniczych jest tematem konferencji w Skierniewicach, która potrwa do piątku – 24 października. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Konferencja ma na celu przyczynienie się do rozpowszechnienia najnowszych wyników badań naukowych w zakresie ekologicznych upraw roślin ogrodniczych wśród naukowców i doradców, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych metod, produktów i technologii.
W trakcie konferencji będą poruszane zagadnienia dotyczące uprawy gleby, nawożenia, nawadniania, ochrony roślin, metod produkcji, oceny bezpieczeństwa produktów ekologicznych, odmianoznawstwa, jak również tematyka ekonomiczna i rynkowa.
kw

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
08. grudzień 2023 18:17