Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

36-latka zderzyła się z rozrzutnikiem obornika

Obrazek

To już kolejne zderzenie samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Tym razem 36-letnia kobieta nie zachowała szczególnej ostrożności i uderzyła w tył rozrzutnika. Zdarzenie miało miejsce na DK-63 w miejscowości Bezwola, gmina Wohyń (woj. lubelskie).

Donata Kosicka4 sierpnia 2019, 18:19
Brakiem ostrożności wykazała się 36-letnia kobieta, mieszkanka powiatu gawrolińskiego, która kierowała samochodem osobowym marki Citroen. Prawdopodobnie kobieta nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i uderzyła w tył rozrzutnika zaczepionego za ciągnik.

Przybyli na miejsce policjanci po badaniu zawartości alkoholu w organizmie kobiety i kierowcy ciągnika stwierdzili, że oboje są trzeźwi. Kierująca samochodem osobowym marki citroen została przewieziona na szpitala. Natomiast kierowca ciągnika nie odniósł obrażeń ciała. Jak wygląda samochód osobowy po kraksie z rozrzutnikiem można zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Na drogach publicznych nadal poruszają się ciągniki i maszyny rolnicze wykonujące liczne prace polowe. Apelujemy do wszystkich kierowców samochodów osobowych, pojazdów wolnobieżnych i maszyn rolniczych o większą ostrożność podczas jazdy.dkd
fot. Policja Lubelska


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)